מוניטור האקדמיה הישראלית
English
חיפוש
למה משמש המוניטור?
מאמרי מערכת
מי אנחנו
אוניברסיטת בן גוריון
האוניברסיטה העברית
אוניברסיטת חיפה
אוניברסיטת תל אביב
מוסדות אחרים
חרם בשיתוף עם אקדמאים ישראלים
חתימות של אקדמאים ישראליים על עצומות אנטי-ישראליות
מאמרים כלליים
פורום קוראים
צור קשר
אוניברסיטת חיפה
על אילן פפה ב- "תורת השלבים" / בן דרור ימיני

http://www.nrg.co.il/online/1/ART/927/828.html
 
תורת השלבים
 
28/4/2005 
 
 
 מי כתב את הדברים שלהלן: "טרנספר הוא המדיניות הרשמית של מוסד אקדמי בישראל. . . טרנספר הופיע כהצעת מדיניות שהוגשה לממשלה על ידי שרים בכירים ממפלגת העבודה. . . הטרנספר נתמך באופן גלוי על ידי פרופסורים ופרשנים בתקשורת. רק בודדים בלבד בישראל מעזים לגנות את הטרנספר".

מיותר לציין שאין מוסד אקדמי שהגיש הצעת טרנספר, אין שרים במפלגת העבודה שהגישו הצעת טרנספר לממשלה ואין פרשן מוכר אחד בעיתונים המובילים בישראל שתומך בטרנספר. ומיותר להוסיף שיש רוב מוחלט באקדמיה ובתקשורת, וגם בציבור הרחב, שמתנגד לטרנספר.

אבל יש איש אקדמיה אחד שהפצת עלילות נגד ישראל, במטרה מוצהרת להביא לחיסולה, הפכה אצלו לעיסוק מרכזי. האיש הזה כל כך מכור לשקרים של עצמו, שהוא לא ייתן לעובדות לבלבל אותו. את דברי ההסתה הללו - ויש עוד רבים - הוא פרסם בעיתון המצרי "אל-אהרם". הדמוניזציה של היהודים היא השיטה הידועה של האנטישמים הישנים. הדמוניזציה של ישראל היא השיטה המתרחבת של האנטישמים החדשים.

ד"ר אילן פפה, שכתב את הדברים, הוא אחד הבכירים שבאנטישמים החדשים. לא כל ביקורת על ישראל היא אנטישמיות. ישראל ראויה לביקורת. אבל עלילות אינן ביקורת. הן בוודאי לא כלולות ב"חופש הביטוי האקדמי", כשם שעלילת דם, שפרסמה פרופ' מסעודיה, אינה מצויה שם. ייתכן שפפה הוא איש האקדמיה הישראלי המוזמן ביותר לרחבי העולם. לסחורה שלו יש מזמינים. והאיש המתועב הזה בנה קריירה על האנטישמיות הזאת, המתחזה "רק" לאנטי-ישראליות ולאנטי-ציונות.

פפה לא נאבק נגד הכיבוש. הוא נאבק נגד עצם קיומה של מדינת ישראל. כמוהו גם יוזמי החרם ותומכיו. הבעיה היא כבר לא אילן פפה. הבעיה היא בעשרות אנשי אקדמיה שמגבים אותו. הם מדברים על "טיהור אתני" שישראל מבצעת, מושג המזכיר לאירופים את המשטר הנאצי. הם מדברים על "ג'נוסייד", שלא היה ולא נברא.

מי שחשב שההשפעה של המעטים הללו-והם אכן מיעוט שולי באקדמיה הישראלית-היא שולית כמו מספרם, קיבל לפני שבוע הוכחה לטעותו. זה מיעוט שהצליח להביא לחרם אקדמי על ישראל. הנזק כבר כאן. אותם גורמים בעולם הערבי והפלשתיני, שיודעים שאין אפשרות לחסל את ישראל בכוח הזרוע, יודעים שהדרך לחיסול ישראל טמונה בדמוניזציה. אל נא נזלזל בהם. הקרב הוא על מסכי הטלוויזיה, בעיתונים, בקמפוסים. הקרב מתבצע באמצעות שטיפת מוח שמציגה את ישראל כאשמה בכל צרות העולם. רק לפני שבועות אחדים פרסם פפה מאמר בכיוון הזה. הוא דוהר.

החרם האקדמי הוא שלב בתוכנית השלבים לחיסול מדינת ישראל. כל איש אקדמיה, כל מכון מחקר, שישתף פעולה עם האנגלים, כמוהו כמי שאומר, שהוא מסכים לחרם. זה בדיוק כמו להיכנס למסעדה שעליה מופיע שלט: אין כניסה לשחורים.

ד"ר גדי טאוב פרסם קריאה, באנגלית, להחרים את מטילי החרם. עד שיוסר השלט. זה הכיוון הנכון. זה מבחנם של כל אנשי האקדמיה בישראל. אל תשתפו פעולה עם אילן פפה. אל תשתפו פעולה עם הצבועים שונאי ישראל. עכשיו מתחילה שעת המבחן שלכם, שלנו. כדאי לכם, לנו, שתעמדו בו. 
  
 
 
 
 
 
 

  

חזרה ל "אוניברסיטת חיפה"שלח תגובה
חזרה לראש הדף
    האתר הוקם ע"י Sitebank ומתוחזק ע"י Blueweb Internet Services
    מבקרים: 254178064שלח לחברהוסף למועדפיםהפוך לעמוד הביתתצורת הדפסה
    blueweb