מוניטור האקדמיה הישראלית
English
חיפוש
למה משמש המוניטור?
מאמרי מערכת
מי אנחנו
אוניברסיטת בן גוריון
האוניברסיטה העברית
אוניברסיטת חיפה
אוניברסיטת תל אביב
מוסדות אחרים
חרם בשיתוף עם אקדמאים ישראלים
חתימות של אקדמאים ישראליים על עצומות אנטי-ישראליות
מאמרים כלליים
פורום קוראים
צור קשר
חתימות של אקדמאים ישראליים על עצומות אנטי-ישראליות
תשוחרר טלי פחימה - פעילת השלום

מעל שבע מאות כבר חתמו

2004-10-08


תשוחרר טלי פחימה!

 

ביום א', ה-26 בדצמבר 2004, הוגש כנגד טלי פחימה כתב אישום המייחס לה עבירות של "סיוע לאויב במלחמה, מסירת ידיעה לאויב ולתועלתו, מגע עם סוכן חוץ, החזקת נשק בלא רשות ע"פ דין, תמיכה בארגון טרוריסטי, והפרת הוראה חוקית". הסעיפים המפחידים הללו, שהרשעה בגינם יכולה להוביל לשנים ארוכות בכלא, מסתכמים בחשד שטלי פחימה תירגמה והסבירה לפעילי "גדודי חללי אלאקצא" בג'נין מסמך ששכח הצבא במחנה, ושתיעד מבצע שנועד להרוג או לעצור את "המבוקשים" המצוינים בו. "לאור הסבריה של הנאשמת", קובע כתב האישום, "הורה בהמשך זביידי למבוקשים להסתתר עד לאחר סיומו של המבצע הצבאי? המבוקשים אשר ביצעו את הנחייתו של זביידי והסתתרו, לא נעצרו". אישומים מינוריים יותר בכתב-האישום מתייחסים לטענה כי טלי החזיקה ברובה וירתה בו יריה אחת, ולעצם הכניסה לג'נין ולמפגש עם הלוחמים במחנה הפליטים. לא צריך להיות מומחה לבטחון בשביל לדעת שמבוקשים לא צריכים את טלי פחימה בשביל לדעת שהצבא מחפש אחריהם.

 

טלי פחימה נעצרה ב-9 באוגוסט בדרכה לג'נין, ונחקרה במשך 28 ימים בחקירה קשה בשב"כ, שכללה הטרדות מיניות, מניעת שינה, מניעת מזון ואזיקה מכאיבה. ב"חקירה" ניסו החוקרים "להפוך את טלי ליהודיה טובה" (כך הם אמרו לה), ולשכנע אותה כי אין כיבוש, ולמרות הפצרותיה סירבו לומר לה במה היא נחשדת. כשלא נמצאו כנגדה שום ראיות היא הועברה למעצר מנהלי ? שלושה חודשים היתה טלי עצורה בבידוד בכלא נוה תרצה, קורבן להתעללויות של הסוהרים שהיו האנשים היחידים, מלבד אמה ועורכת הדין שלה אותם ראתה (כמעט חודש מתוך אותם שלושה חודשים "בילתה" טלי בצינוק, כשהיא "מוענשת" במניעת קנטינה, סיגריות, חפצים אישיים כגון שמפו ומשחת שיניים, מכתבים וספרים). ב-5 לדצמבר, יום לפני דיון בבית-המשפט המחוזי באישור המשך המעצר המנהלי, היא הועברה שוב לשלושה שבועות של חקירת שב"כ. גם חקירת שב"כ זו כללה עינויים והתעללויות פיזיות ונפשיות. בימי החקירה הראשונים נקשרה טלי באזיקים לכיסא מאחורי הגב, נמנעו ממנה שינה, הליכה לשירותים וטיפול רפואי. בתום "חקירה" זו הוגש כתב האישום.

 

בחמשת החודשים האחרונים יצרו שלטונות הבטחון ומערכת המשפט הישראליים את הרושם כי טלי פחימה עברה עבירות חמורות כנגד "בטחון המדינה", כי סייעה לביצוע פיגועים, וכי היא מסוכנת לציבור. מסע ההסתה נגדה גובל בהתרת דם. לאור מופרכותו של כתב-האישום נדמה כי גם השופטת שהאריכה את מעצרה של טלי ב-35 ימים נוספים עם הגשתו, לא ממש קראה אותו, אלא פעלה כחלק ממסע הסתה זה.    

 

טלי פחימה היא פעילה פוליטית. מתוך התעניינות פוליטית ואנושית היא יצרה קשרים עם חברים בארגון הפתח (גדודי חללי אל-אקצה) במחנה הפליטים ג'נין, ובעקבות נסיון להתנקש בחייו של ראש הארגון, זכריה זביידי, הצהירה בעבר בכלי התקשורת על נכונותה לשמש לו "מגן אנושי". היא ביקרה פעמים מספר במחנה הפליטים ג'נין, והחל מחודש מאי החלה בנסיון להקים פרוייקט העשרה (ספריה וכיתת מחשב) לילדי מחנה הפליטים, אשר סוכל עקב מעצרה. כל פעילותה של טלי היתה גלויה, וחלק ניכר ממנה תועד על-ידי התקשורת הישראלית ביוזמתה של טלי.

 

טלי פחימה נמצאת בכלא כבר חודשים ארוכים מכיון שבעצם פעילותה בקרב פלסטינים, בעצם הזדהותה עם המאבק הפלסטיני להיפטר מהכיבוש, היא מאיימת על יסודות התפיסה הישראלית השוללת כל צורה של מאבק נגד הכיבוש. בעצם נוכחותה במחנה הפליטים בג'נין היא מאיימת על התעמולה הרואה במאבק נגד הכיבוש רצון להשמדת ישראל והיהודים ? ההשקפה שמייצרת את הטרור ואשר נבנית ממנו. ההשקפה שבונה התנחלויות, הורסת בתים ותשתיות, מפעילה מדיניות של חיסולים, מקימה חומות ומחסומים.

 

מה אפשר לעשות:

סולידריות: הזדהות כל אחד מאיתנו חשובה במיוחד בזמנים קשים כאלה - עלינו להראות את הסולידריות שלנו עם טלי, הנרדפת ומעונה על מאבקה נגד הכיבוש. חשוב להגיע לישיבות בבית המשפט ולאירועי סולידריות עם טלי. להצטרפות לרשימת התפוצה ולקבלת עדכונים: freepahima@yahoo.com

 

תרומות: ההגנה המשפטית והציבורית למענה של טלי פחימה דורשים משאבים רבים. כל תרומה תתקבל בברכה. המחאות יש לשלוח לת.ד 1335, כפר סבא, מיקוד 44113, או ע"י העברה לחשבון 119442 בבנק פועלים סניף 679 (לפקודת "מטה הקואליציה"). אנא ציינו כי ההמחאה היא עבור ההגנה על טלי פחימה.

 

מכתבים לטלי: טלי מבקשת להודות לכל מי שכתב לה מכתבים. המכתבים הגיעו לטלי (מלבד אלה שנשלחו בזמן חקירת השב"כ) והם מאוד חשובים לה, כי הם מהווים את הקשר האנושי הכמעט יחיד שלה עם החוץ (מלבד עוה"ד, היחידה שמבקרת את טלי היא אמה, שמותר לה לבקר רק פעם בשבועיים). טלי מעדיפה שלא לכתוב חזרה מהכלא (כיוון שהמכתבים נקראים על-ידי שלטונות הכלא, מצונזרים ולעתים אף לא נמסרים), ומבקשת להמשיך לכתוב לה למרות היעדר התגובה מצידה. הכתובת: טלי פחימה, כלא נווה תרצה, ת.ד. 297, רמלה 72100

 

לפרטים נוספים:

לין 052-4502694, איריס 054-4420806 או יעל 050-5811712

 

 

 

 

 עצומה לשחרור טלי פחימה

לצערנו בית המשפט העליון החליט שלא לשחרר את טלי פחימה מהמעצר המינהלי אותו גזר עליה ללא משפט שר הביטחון שאול מופז. השופטת פרוייצ'קה עיינה ב"חומר החסוי" במעמד השב"כ בלבד והחליטה במלוא עליונותה להשאיר את המעצר המינהלי על כנו. עוד הפליאה השופטת לעשות כאשר הציעה להמיר את המעצר המינהלי במעצר-בית מינהלי עם שומר מטעם השב"כ 24 שעות ביממה, אבל על חשבון טלי פחימה... הבנתם את זה? מטילים על "האסיר" שמעולם לא הואשם בכלום ולא נשפט ולא נגזר עליו דבר, לכלוא את עצמו בביתו ולשלם לסוהר את שכרו. עוד אחד מנפלאותיה של המדינה היהודית-הדמוקרטית. לחופש יש מחיר. השופטת לא משחקת משחקים עם השב"כ, היא לא פחות פטריוטית מהם. היא יודעת בדיוק את מצבם הכלכלי של טלי פחימה והוריה, ולכן הציעה את ההצעה הנדיבה הזאת ביודעה שהם לא יעמדו בה. אבל מה אכפת לה? עכשיו היא תוכל לומר שהיא הלכה לקראתם בטוב ליבה השיפוטי העליון. אני מקווה שטלי לא תתפתה להצעה הזאת שחלילה לא רק תכניס אותה להקפאה בדעת הקהל הציבורית, אלא גם תמוטט את בני משפחתה מבחינה כלכלית ונפשית. כל תומכיה מקווים שהיא תעמוד במסכת העינויים הזאת והשב"כ יחד עם בתי המשפט שלו ירדו לאט לאט מהעץ, כי הם יודעים כפי שכולנו יודעים, שאין להם שום דבר ממשי ביד. אנחנו חייבים להמשיך ולתמוך ולהפיץ בכל שפה ודרך את הדברים האלה בארץ ובעולם. אנא אם עוד לא חתמתם ועוד לא תרמתם (כל סכום יעזור), עשו זאת בהקדם וגייסו עוד חותמים ותומכים. כבר למעלה משבע מאות חתמו וארגונים בעולם החלו להפיץ את דבר המעצר והמאבק לשחרורה של טלי פחימה.

. אנחנו חייבים להמשיך ולתמוך ולהפיץ בכל פשה ודרך את הדברים האלה בארץ ובעולם. אנא אם עוד לא חתמתם ועוד לא תרמתם (כל סכום יעזור), עשו זאת בהקדם וגייסו עוד חותמים ותומכים. כבר למעלה משבע מאות חתמו וארגונים בעולם החלו להפיץ את דבר המעצר והמאבק לשחרורה של טלי פחימה.

. כדי לחתום על העצומה, נא לשלוח הודעת דוא"ל עם השם המלא לכתובת forpahima@yahoo.com

תרומות בס"ח 100 שקל (או כמידת היכולת) לכיסוי העצומה יש לשלוח לת.ד 1335, כפר סבא, מיקוד 44113, או ע"י העברה לחשבון 119442 בבנק פועלים סניף 679 (לפקודת "מטה הקואליציה"). אנא ציינו כי ההמחאה היא עבור העצומה, וכתבו לנו מהו הסכום שנשלח או הופקד.

במידה והעצומה לא תתפרסם, יועבר הכסף להוצאות ההגנה המשפטית על טלי פחימה.


תשוחרר טלי פחימה ? לוחמת השלום
אנו קוראים לשחרורה של טלי פחימה מהמעצר המינהלי שהטיל עליה שר הביטחון, לאחר שהייתה נתונה כבר במעצר כחודש ימים, כתוצאה מהאשמות השווא של השב"כ. אנו מתנגדים למעצרה, כל סוג מעצר, של טלי פחימה משום שאנו משוכנעים כי אין לממשלה שום אישום מבוסס נגדה.טלי פחימה אינה מרגלת או פעילה נגד בטחון מדינת ישראל כפי שטוענת הממשלה, אלא סוכנת של שלום ואחווה מטעם הקולות המתפכחים והשפויים, בתוך הגהינום הזה שיצרה מדיניות הכיבוש הישראלית.
טלי פחימה היא אדם פרטי ללא ארגון או תנועה, והיא בדרכה האישית ובתום לב פועלת למען קירוב לבבות בין פלסטינים לישראלים דווקא במקומות הקשים והבלתי-אפשריים לכאורה. ממשלת ישראל באמצעות זרוע השב"כ, רודפת את טלי פחימה ללא שום אישומים ממשיים ולצערנו בית המשפט כמו במקרים רבים משמש חותמת גומי למעשי רדיפה אלה.
האם אין לממשלת ישראל די עיסוקים מלבד לרדוף אשה צעירה ואכפתית אשר כל חטאה הוא נסיון לפגוש ולהבין את מצבם של הפלסטינים, וגם לנסות ולסייע לבדה לילדים פלסטינים שחייהם תחת הכיבוש האכזר אינם חיים ומובילים אותם לדרך אחת ויחידה? אנו מאמינים שממשלת ישראל חוששת מן הסדק שיצרה טלי פחימה בחומת האפרטהייד והכיבוש, לבדה, ובאומץ לב. ממשלת ישראל ממשיכה לפעול כמדינת משטרה, בחושבה שאם תשתיק בכוח את טלי פחימה, היא תרתיע ותמנע מעוד אלפי נשים ואנשים ללכת בדרכה פורצת הגבולות.
איננו מאמינים לטענות השב"כ אשר מסנוורות את עיני בית המשפט ומסיטות אותו מראיית האמת, משום שאנחנו מאמינים לאמת של טלי פחימה עצמה. רק לאחר שהשב"כ נואש מנסיונותיו לגרום לה לשתף עימו פעולה, הוא החליט לעצור אותה ולהובילה למשפט בהאשמות חסרות שחר, כדי להשתיק את קולה האמיץ והצלול. אבל אנחנו עדיין שומעים את קולה חזק וברור וקוראים כאן לכולם להצטרף לעצומה הזו בדרישה לשחרורה המידי של טלי פחימה ממעצר וביטול כל אישומי השווא של ממשלת ישראל נגדה.

אחמד אבו חוסין / ד"ר תאבת אבו ראס / סאמי אבו שחאדה / יודית אבי דור / ניצן אביב / נעמי אביב / ?יהל אביגור / רוני אבידוב / מיטל אבירם / ד"ר עדינה אבירם / פרופ' אהרון אביתר / ענת אבן / רונה אבן / רז אבני / גל אבנת / ד"ר דוד אברהם / גיא אברהמי / יוחאי אברהמי / דורית אברמוביץ / לורן אגבאריה / רולה אגבאריה / כפיר אדם / מנחם אהרון / עזרא אוחיון / שירה אוחיון / ד"ר אלון אולמן / דוד אופק /??? עקיבא אור / ד"ר איתן אור-נוי / אמיר אורי / אלעד אוריין / נורה אורלוב / ניבה אורן / אורן אזארי / ליעם אזולאי-יגב / פביאן אטאל / רונן אידלמן / אנג'לו איידן / יעל איידן / דני אייזר / דפנה איכילוב / אורי אילון / דבי אילון / עירית אילן / יהודית אילני / גלית אילת / מיכל אינרמן / לי אינשטיין / איל איצקוביץ / גיורא איתמר / עלי אל-אזהרי / עדנה אל-רום / עדנאן אלאסעד / ולטר אלגוטר / נדב אלגזי / רון אלון / אודי אלוני / רמי אלחנן / ליאור אליאסף גורפינקל / דורית אליהו / קארין אליהו / שרה אלימי / מיכאל אלכסנדר / רענן אלכסנדרוביץ / טלי אלמי / שני אלעד / פרופ' עמיאל אלקלעי / מישל אלראהב / אלי אמינוב / ניצה אמינוב / אסף אמיר / דני אמיר / מירב אמיר / ד"ר יוסי אמיתי / שוש אסולין / רחל אפק / שי אפרתי / טל ארבל / עדי ארבל / זאב ארנברג / יעל ארצי / מרים אש / נעה אשכנזי / ד"ר דלית באום / שלומית באומן / ח'ולוד בדאווי / דנה בדר / ד"ר משה (שיקו) בהר / פרופ' דניאל בויארין / ימפה בולסלבסקי / ד"ר ז'רום בורדון / דן ביברו / נועם ביטון / סימון ביטון / פרופ' ענת בילצקי / שני בירנבאום / כרם בלומברג / יורם בלומנקרנץ / עידו בליברג / פרופ' גילה בלס / שמעון בלס / תמר בלקין / ישי בן-אדר / אלדד בן-ארי / נירית בן-ארי / רונן בן-אריה / ד"ר יואב בן-דב / מתן בן-מורה / רמי בן-משה / אילה בן-פורת / סער בן-פורת / יעל בן-צבי / מעיין בן-צבי / שולמית בן אהרון / שי בן אפרים / יונתן בן אפרת / רוני בן אפרת / ד"ר צבי בן דור / משה בן הראש / אסתר בן חור / נעם בן חורין / אייל בן משה / גברי בנאי / דפנה בנאי / אילת בנדה / נורה בנדרסקי / שלום בצרי / חגית בק / אילנה בקאל / משה בקר / אושרה בר / איריס בר / ד"ר זיו בר / יואב בר / רחלי בר-אור / רוני בר-גיל / יורם בר-חיים / נועה בר-חיים / גל בר-ניסן / נילי בר-נס / אסנת בר אור / מיכל בר אור / פרופ' חיים בראשית / איאד ברגותי / אלינוער ברגר / תמר ברגר / עו"ד יעל ברדה / יורם ברוך / מלי ברוך / גור ברזילי / אורית ברטור / יוסי ברטל / ענת ברלב / יונתן ברמן / סיגל ברניר / אריק ברנשטיין / אדריכל גיל ברנשטיין / דפנה ברעם / ניצה ברקוביץ' / רוני ברקן / מיכל ברקת / ח"כ עזמי בשארה / רחל לאה ג'ונס / דניאל גאידו / אנג'לה גודפרי-גולדשטיין / ענת גויכמן / נורה גולדברג / אליזבט גולדוין / אילנה גולדן / יובל גולדשטיין / יעל גולדשטיין / נחמה גולדשטיין / ד"ר דפנה גולן-אגמון / יוענה גונן / דיויד גוס / דינה גור / עומר גורי / חנה גורן / שי גורסקי / רחלי גיא / אבי גיבסון בר-אל / פרופ' רחל גיורא / עמירם גיל / ד"ר חנה גילאי-גינור / דליה גימפל / מאיר (מירו) גל / מרים גלבך / יודפת גץ / תמי גרוס / גל גרופית / קרן גרין / בוקי גרינברג / סלבה גרינברג / אלי גרינפלד / אור גרליץ / רון גרליץ / אביגיל גרץ / נעמה גרשי / אבי דבאח / מוקי דגן / עדי דגן / ד"ר יוסי דהאן / ד"ר מייק דהאן / אלינור דוידוב / איבון דויטש / ד"ר דיאנה דולב / ד"ר שחר דולב / שרון דולב / ארנון דוניץ / טל דור / דן דורי / דנית דותן / רולא דיב / בן דיין / הילה דיין / דורית דינור / מרואן דלאל / סילאן דלאל / תמרי דלאל / יעל דמירל / ג'מאל דקה / יעל דרייר / אתנה אליזבט דרסמו / אסף דרעי / נדב הבר / פרופ' אורי הדר / ערין הווארי / ד"ר תקוה הוניג-פרנס / דינה הופמן / נטלי הופמן / קרן הורוביץ / שי הורנשטין / גל הזה / גליה הזנפלד / ליאת הזנפרץ / דפנה הירש / חוה הלוי / מידד הלוי / שחר הלינובסקי / אמיר הלל / אמנון הלל / גיורא הלפרין / יובל הלפרין / חיים הנגבי / ג'ניפר הנדריך / אמיר הספרי / נדב הראל / יהודית הראל-רבינוביץ / אנה הרמן / טל הרן / גבי הרצהפט / עידו הררי / אילנה הרשנברג / יאלי השש / שריף ואכד / רועי וגנר / אורי וולטמן / שני וורנר / רומן וטר / חוה ויזל / אתי ויזלטיר / מרתה ויזלטיר / נירה וינדמילר / מיכל וינר / אביבה ויסגל / אליאן ויצמן / נטע ון וליט / אילנה וסלי / דוד וסלי / אסף וקסלר / דוד וקסמן / ערן ורד / דן ורדינון / מיכאל ורשבסקי / עלי זבידאת / חנין זועבי / סונה זועבי / ח"כ ג'מאל זחאלקה / עמליה זיו / בשמת זיידנבנד / ביאטה זילוורסמיט / יעל זינגר / רקפת זלשיק / איה זמיר / זאב זמיר / מיכל זמיר / פרופ' שלמה זנד / אורי זקהם / סמדר זקס אור-נוי / מיקי זר / באסם ח'אדר / רים ח'ורי / הלה חבקין / חסיה חומסקי-פורת / ריאד חוסרי / דוד חורש / זיוה חורש / ראובן חושן / מירה חזאם / מארי חזבון / מיכל חכם / רונית חכם / לין חלוזין-דברת / עלא חליחל / אלי חמו / איתמר חמיאל / קוקי-יונה חנה / שרף חסאן / מגדלנה חפץ / נעה חרמש / ח"כ ואסל טאהא / ד"ר צבי טאובר / תרצה טאובר / נורית טולנאי / לנה טוראל / ערן טורבינר / לירון טל / שירלי טל / ד"ר יורם טלמון / אילנה טנצר / לילי טראובמן / אילנית טרבלסי / אסנת טרבלסי / נעה טריסטר / אבי יהודאי / מוטי יהושע / דניאלה יואל / אמנון יובל / יאני יובל / קים יובל / אלינוי יוגב / פרופ' יוסי יונה / אנדי יחזקאל / ברכה ינוב / רותם יניב / עמית יסעור / חגית יערי / אלדד יפה / פרופ' אורן יפתחאל / שרית יצחק / תמר ירון / שמואל ירושלמי / ד"ר ענת ישראלי / ד"ר קאתלין כ"ץ / תדי כ"ץ / יוני כהן / יפעת כהן / מתן כהן / נועה כהן / רון כהן / רינה כהן / רעיה כהן / שחר כהן / ארי כהנא / עופר כהנא / מוחמד כיאל / רוני כלב / ירון כספי / נילי כספי / עפרה כץ / תמר כץ / סמדר כרמון / דניאלה כרמי / שולה כרמי / תום כרמי / שחר כרמל / שי כרמלי פולק / חגי כתריאל / אורי לאור / טל לאור / נעמי לבב יורן / פרופ' סמדר לביא / יגאל לביב / אהוד לבל / שרה לבנטל-שרטל / אורית לבנין-דגני / מורן לבנת / רום לבקוביץ / תמר להן / אבי לובין / ד"ר אורלי לובין / ד"ר גל לוי / מיקי לוי / קארין לוי / שחר לוי / תקוה לוי / אלמוג לוין / קלאודיה לוין / יוסי לוס / ענת לוסטיגר / ליאורה לופיאן / שרה לחיאני / דניאלה לטוביצקי / טלי לטוביצקי / דינה לי / עו"ד שמאי ליבוביץ' / ענת ליבר / מעיין ליברכט / עינת לידר / עו"ד חגית לייבוביץ / חררדו לייבנר / גדעון ליפשיץ / ד"ר עידן לנדאו / ד"ר רונית לנטין / אבנר לנסקי / מרק לסמן / חוה לרמן / איתן לרנר / יעל לרר / לאה לשם / מיכה לשם / אלון מאיר / אריה מגל / גיל מדובוי / אורן מדיקס / אבי מוגרבי / סלאח מוחסין / דן מונטרסקו / רינה מוס / רנן מוסנזון / נסים מוסק / אהובה מועלם / ד"ר פנינה מוצפי-הלר / מגי מור / דומיניק מורן / מירב מורן / נטע מורן / בתיה מזור-הופמן / רלה מזלי / רחלה מזרחי / שי מזרחי / אמיר מח'ול / פרופ' משה מחובר / דודי מחלב / אבראהים מחמד / מדני מחמוד / סמי מטר / ד"ר ענת מטר / אריאל מיודוסר / אורלי מיכלין / איה מיכלין / רון מיכלין / אמיר מינסקי / רחל מינסקי / אסתי מיצנמכר / יעל מירון / נילי מירסקי / ישי מנוחין / דורי מנור / יעקב מנור / יהונתן מסי / עדי מעוז / יוספה מקייטון / ג'וליאנו מר-ח'מיס / עמי מרון / דוד מרחב / רחלי מרחב / ד"ר רוחמה מרטון / אלון מרכוס / מיקי מרמור / ניר נאדר / עזרא יצחק נאווי / דורותי נאור / ישראל נאור / סלמאן נאטור / רים נאטור / אפי נדיב / רואי נוביק / הדס נוחם / מנשה נוי / בני נוריאלי / יגאל נזרי / עופר ניימן / טל ניצן-קרן / אייל ניר / דוד ניר / ד"ר דורית נעמן / יונית נעמן / דורית נצר / עופר נצר / דוד נתן / רגב נתנזון / רוהאן סאקסנה / מירי סגל / נועם סגל / ניצה סגל / ששטין סדרגרן / אורית סודרי / מיכל סחף / יפתח סטריק / אייל סיון / ורדה סיון / יונתן סיון / יסמין סיון / נעמי סימן-טוב / ד"ר אייבי סישל / אורה סלונים / איאד סלימאן / אביב סלע / יעל סמואל / סרגיי סנדלר / איילת סניור / ד"ר קובי סניץ / גלית סעדה-אופיר / גלית ספורטה / תומר ספיר / גדעון ספירו / צביקה סרבר / ראובן סרוסי / תמר סתר / עו"ד נידאל עבד אלגאפר / אופיר עבו / יובל עברי / אמוץ עגנון / מישמיש עורי / אביבה עין-גיל / יאסר עכאווי / עדי עליה / ד"ר מאיר עמור / עפרה עמיקם / אלינור עמית / פרופ' דניאל עמית / גלית ענבר ישראלי / אתי ענדא / יוסף עספור / אמיר עצמון / נירית עצמון-נוביק / לירן עצמור / שירלי ערן / גלי עשת / נוואף עתאמנה / גיא פדה / ליאת פדידה / עינת פודחרני / ישראל פוטרמן / יונתן פולק / יוסי פולק / שאול פולק / תמי פולק / מיכל פונדק / לימור פז סולימן / אלי פטל / עדיה פיטרמן / פנינה פיילר / שירלי רחל פיליפ / רוני פיסקר / יוספה פיק / ד"ר ענת? פירסט / פנינה פירסטון / מיקי פישר / אמין פלאח / עמיחי פלגי / ליא פלד / נורית פלד אלחנן / אמיר פלדמן / דינו פלדמן / רעיה פלדמן / מירי פליישר / לייזר פלס / רנה פלסר / עינת פלשנר / טל פרבולוצקי / אילנה פרגמנשצ'יק / מתן פרזמה / רונה פרי / עופר פרידלנד / אורלי פרידמן / חנה פרידמן / סיוון פרנס / יער פרץ / תמר פרץ / דימיטרי פת / אסתי צאל / נירית צארום / עידו צביאלי / שמעון צבר / דורון צברי / מיכל צוייג / איתן צור / רקפת צור / דן צחור / אלדד ציון / לאה צמל / עו"ד אילנה צפאר / ד"ר דודי צפתי / תרצה קאופהר / נעה קארי / שלמה קב ונקי / שרית קדם / נירית קדמון / מיכה קובלר / אלינור קוברסקי / הגר קוט / גילה קולקה / נופר קולקה / ורד קופיץ / אורי קורן / ג'ני קורן / עינב קטן / נופר קידר / ליאור קיי-אבישי / פרופ' ברוך קימרלינג / אורי קליינר / מימי קלמר / שרה קלצ'קו / אדם קלר / נעם קמינר / ליעד קנטורוביץ / איה קניוק / נעמי קניוק / גילי קנלבאום / יאנה קנפובה / נעם קפלן / עדי קפלן / חיים קפרנקופף / דנה קרוגליאק / פרופ' חנה קרונפלד / ד"ר עמיחי קרונפלד / נועה קרם / אהובה קרן / טלי קרן / קיקי קרן-הוס / מיקי קרצמן / דליה קרשטיין / נמרוד קרת / איאד ראבי / רולנד ראנס / עידית רבאל / עו"ד עדה רבון / מדליין רבי / עינב רבינוביץ / יוגב רבל / חנה רגב / שלמה (שולטי) רגב / שירה רובינסון / רמי רודיך / שגית רווה / יהושע רוזין / רועי רוזן / ד"ר יששכר (איסי) רוזן-צבי / עירית רוזנבלום / אייל רוזנברג / אורי רוזנווקס / ענת רוזנוקס / לירונה? רוזנטל / פרופ' הנרי רוזנפלד / יעל רוזנפלד / מאיה רוזנפלד / חזי רוזנקרנץ / מינה רוזנשיין / שרון רוט / אברהם רוטמן / איריס רונן / יעל רונן / סיגל רונן / ג'אן רופנאכט / איל רז / חולדה רז / מיכל רז / שלומית רז / ד"ר אמנון רז-קרקוצקין / הילי רזינסקי / צילי רחמן / גלעד רייך / דבורה רייך / ד"ר רוני ריינגולד / פרופ' טניה ריינהרט / ד"ר אלחנן ריינר / ערן רייס / ד"ר נורית רינות / גבע רכב / ד"ר אורי רם / ד"ר חגי רם / עדה רמון / עמית רמון / נרי רמתי / מיכל רש / מעין רש / ד"ר נורה רש / סיון רש / נטע שאולוב / דיויד שאשה / שרון שביט / אהרון שבתאי / סיון שדמון / שירה שהמי / דיאנה שואף / ד"ר טל שובל / עדי שובל / דן-יה שוורץ / פרופ' אלה שוחט / נחום שוץ / ד"ר יוסי שורץ / נועה שורץ / ד"ר יחיעם שורק / יערה שחורי / איתמר שחר / ד"ר סמי שלום שטרית / פרופ' נעמי שיר / עדי שכטר / אור שלומי / דבורה שלומי / אמיר שלומיאן / חגית שלונסקי / ג'ולי שלז / עוז שלח / אילן שליף / נועה שלם / תמי שם טוב / מתיתיהו שמואלוף / ישראל שמיר / ירון שמר / תמר שנברגר / פרופ' יהודה שנהב / אורי שני / אפרת שני / רוני שני / יעל שניאורסון / יונתן שפירא / תמר שפירא / חמוטל שפרוני / יותם שפרוני / יוסף שפרינצק / עומר שץ / חגי שקלאר / נאווה שרייבר / ד"ר אורנה ששון לוי / גלי תיבון / חגי תמיר / יודית תמיר / דניאל תמנה / יובל תמרי / ענבר תמרי / ליילה

 

http://www.kedma.co.il/index.php?id=375&t=pages


חזרה ל "חתימות של אקדמאים ישראליים על עצומות אנטי-ישראליות"שלח תגובה
חזרה לראש הדף
    האתר הוקם ע"י Sitebank ומתוחזק ע"י Blueweb Internet Services
    מבקרים: 256879460שלח לחברהוסף למועדפיםהפוך לעמוד הביתתצורת הדפסה
    blueweb