מוניטור האקדמיה הישראלית
English
חיפוש
למה משמש המוניטור?
מאמרי מערכת
מי אנחנו
אוניברסיטת בן גוריון
האוניברסיטה העברית
אוניברסיטת חיפה
אוניברסיטת תל אביב
מוסדות אחרים
חרם בשיתוף עם אקדמאים ישראלים
חתימות של אקדמאים ישראליים על עצומות אנטי-ישראליות
מאמרים כלליים
פורום קוראים
צור קשר
מאמרי מערכת
דנה ברנט מארגון מוניטור האקדמיה הישראלית מדברת על פרופ' ניב גורדון, "הוא הצליח להקיף עצמו בקהילת מאמינים באונ' בן גוריון"

מרצה באונ' בן גוריון: אנחנו מדינת אפרטהייד

דנה ברנט מארגון מוניטור האקדמיה הישראלית מדברת על פרופ' ניב גורדון, "הוא הצליח להקיף עצמו בקהילת מאמינים באונ' בן גוריון".
פרסום ראשון: 18/05/11, 23:09
בני טוקר
לשמיעת הראיון לחץ כאן
http://www.inn.co.il/Radio/Player.htm#2#177726
קמפוס בן גוריון
קמפוס בן גוריון
אתר האוניברסיטה
להאזנה לראיון

 דנה ברנט מארגון מוניטור האקדמיה הישראלית משוחחת על פרופ' ניב גורדון מאונ' בן גוריון שפרסם לאחרונה סדרת מאמרים שתוקפת את כנסת ישראל וחוקיה.

"פרופ' גורדון היה בין הראשונים שקרא להטיל חרם על ישראל. לאחרונה הוא פרסם מאמר ב"פלסטין כרוניקל" שבו הוא מכנה את מדינת ישראל מדינת אפרטהייד שמחוקקת חוקים דמוקרטים ליהודים וחוקים אנטי דמוקרטים נגד פלשתינים. במאמרו הוא יוצא חוצץ נגד חוק הנכבה והחוק להקמת ועדות חקירה נגד ארגוני השמאל".

ברנט מציינת כי פרופ' גורדון הצליח להקיף את עצמו בחסידים בארץ ובעולם, "הוא הצליח לזהות שיש ביקוש לאנטישמיות ואנשים מוכנים לשלם הרבה כסף כדי לקנות ספרים ולשמוע הרצאות נגד ישראל. על אחת כמה וכמה כשמדובר במרצה ישראלי. גם באוניברסיטת בן גוריון יש לו קהל מאמינים גדול, ומשום מה דווקא קהל של בחורות שממש עוטפות אותו, זה סוג של קהילת מאמינים".

היא מזכירה שפרופ' גורדון שימש בזמנו כמגנו האישי של יאסר ערפאת בתקופת המצור במוקטעה, "עוד באלפיים ושתיים הוא הגן בגופו על ערפאת במוקטעה. היה לו חשד שישראל תפציץ את המוקטעה והוא שימש כמגן אנושי של ערפאת. האיש הזה הוא פעיל שמאל פוליטי במעטה של איש אקדמיה הוא מפרסם מאמרים בכל העולם נגדנו וממשיך לקבל משכורת על חשבונינו".

 

 

חזרה ל "מאמרי מערכת"שלח תגובה
חזרה לראש הדף
    האתר הוקם ע"י Sitebank ומתוחזק ע"י Blueweb Internet Services
    מבקרים: 255420176שלח לחברהוסף למועדפיםהפוך לעמוד הביתתצורת הדפסה
    blueweb