מוניטור האקדמיה הישראלית
English
חיפוש
למה משמש המוניטור?
מאמרי מערכת
מי אנחנו
אוניברסיטת בן גוריון
האוניברסיטה העברית
אוניברסיטת חיפה
אוניברסיטת תל אביב
מוסדות אחרים
חרם בשיתוף עם אקדמאים ישראלים
חתימות של אקדמאים ישראליים על עצומות אנטי-ישראליות
מאמרים כלליים
פורום קוראים
צור קשר
פורום קוראים
הצדקנות,הבורות ותאוות הפרסומת של ה'אקדמאים-נגד-ישראל'

 

יהודה דרורי בעל 3 תוארים אקדמאים מאוניברסיטאות בארה"ב. השתלם לקראת הדוקטורט במדעים אסטרטגיים ב-USC. ב-20 השנים האחרונות הוא יועץ פרלמנטרי והמו"ל והעורך של השבועון הפרלמנטרי ("קריאה ראשונה"). הוא עונה במאמר זה לכל אותם אקדמאים ישראלים הנוהגים ללכלך את שם מדינת ישראל בחו"ל ולהשמיצה.

 

אין מאמר זה מופנה לאותם יהודים אנטי-ציונים הספוגים באנטישמיות עצמית נוסח נועם חומסקי, בעיני הם מוקצים מחמת מיאוס. אני מתכונן להתייחס לדברי הנאצה  שכותבים ומפרסמים בחו"ל אקדמאים ישראלים על הסכסוך המוסלמי-יהודי (שנקרא משום מה "הסכסוך הישראלי-פלשתינאי") .בקצרה, לא כדי לגרום לכך שתפסיקו לקרוא מאמר זה אני אומר שאני פשוט מתבייש לגלות כיצד בורות וטיפשות מופיעות אצלכם יחדיו, וכל זה למען יצירת פרסומת עצמית, פרסומת שתעמיד  כביכול את הכותב כ"אינטלקטואל-רגיש- נאור- ואובייקטיבי" ,כאשר התוצאה הסופית הינה מאמרים מסיתים, מלאי שקרים וטמטום אקדמי ב"רמה" הנמוכה ביותר.

 

אני אומר זאת משום שכל המאמרים שקראתי,לא יורדים לשורש הסכסוך, שהוא האמונה המוסלמית שארץ-ישראל היא אדמה מוסלמית- קדושה וליהודים (לכופרים) אין בה חלק ויש לגרשם ממנה בכוח או להשמידם. זאת אמרו ואומרים מאז ומתמיד מנהיגים מוסלמים בכל המזרח התיכון כבר שנים, ולכן הסיבה העיקרית שבגללה אין כיום שיחות בין ישראל לפלשתינאים על"שתי מדינות לשני עמים" כפי שהצדדים כבר הסכימו היא : כי הערבים לא יכולים ע"פ דתם לקבל את ההגדרה שקבע אובמה, "מדינה ערבית לצד מדינה יהודית" (כי אינם יכולים לקבל דבר שנקרא : "מדינה יהודית"), כאמור מפני שהדבר נוגד לדעתם את האיסלם, אליו הם משועבדים נפשית והגיונית- -הבנתם נקודה זאת?.

 

עדיין לא ראיתי איזה מומחה אקדמאי לנושא האיסלם שיכתוב נגד העמדה הישראלית , מכיוון שהוא יודע שבקוראן כתוב בפירוש (מפי מוחמד), שארץ ישראל ניתנה ע"י אלוהים ליהודים לעולמי עד,ואילו ירושלים בכלל לא נזכרת בקוראן! המוסלמים במדיניותם הדתית הדורסנית לקחו כל מקום קדוש למישהו אחר בעולם, שאותו כבשו, וקבעו שהוא מקום קדוש למוסלמים (ויש הרבה דוגמאות לכך בין היתר בהודו,בטורקיה ובספרד) .לפיכך, מי שמתכחש לעובדה שירושלים והר-הבית הינם בראש ובראשונה המקומות הקדושים ביותר ליהודים ואילו האיסלם רק כבש אותו, הוא משקר לעצמו ולאחרים.

 

בואו ונדבר על ההתנחלויות . עד היום החוק הבינלאומי קובע כי כל שטח ארץ ישראל ממערב לירדן שייך ליהודים וממזרח לערבים (מדינת ירדן לפיכך היא המדינה הפלשתינאית !!).החלטה זו של חבר הלאומים אושרה בועידת סן-רמו ב-1922 אבל אף אקדמאי צדקני לא שמע על כך (וגם לבטח לא חקר זאת). מצד שני, המלצת עצרת האו"מ ב-1947 על חלוקת הארץ בין היהודים והערבים  (לא ידעו מי זה פלשתינאים...), התקבלה כרע במיעוטו ע"י היהודים, אבל לא רק שנדחתה לחלוטין ע"י הערבים, הם גייסו צבאות מ-7 מדינות ערביות שיפלשו לארץ-ישראל, יכבשו אותה ויזרקו את היהודים לים (כפי שהתחייבו רשמית לעשות) . והם נכשלו ....אלו העובדות !! אז מה פתאום הם מבקשים עכשיו לחזור להחלטה ההיא שהם דחו ולחמו בה, ושבמהלכה הרגו אלפים רבים של יהודים עד שהובסו...ממתי המפסיד מקבל את השלל ? מדוע שכאשר ב-1967 ישראל גרשה מהגדה המערבית את הכובשים הירדנים, אתם מכנים את ישראל "כובשת"ולא "משחררת"? (סתם שאלה סמנטית..).

 

וכאן אנו מגיעים לשקר הגדול מכל, בשום חוק בינלאומי לא כתוב שהיהודים מנועים מהקמת ישובים בכל חלקי ארץ-ישראל (להפך,זוכרים את הסכם סן-רמו). אתם יודעים שבתחומי מדינת ישראל ישנם כיום מאות ישובים ערביים ובהם 1.3 מיליון תושבים הנהנים מזכויות מלאות לאלו של התושבים היהודים וכל מי שאומר שאין הדבר כך הוא פשוט שקרן נתעב,- - ומכאן שכל האג'נדה של הפשיסטים מהשמאל על אפרטהייד כביכול מצד ישראל הינו זבל אקדמי חסר כל אמינות וללא כל ערך ואני מוכן אישית להופיע בכל פורום שהוא בכל מקום בעולם ולומר זאת בפניהם של הטוענים כך ולעמוד לכל משפט על דיבה (שבה כמובן יפסידו...)

 

כמה פתטי שישראלים ויהודים בעלי השכלה תומכים במכחיש שואה בעל תפיסות נאציות כאבו-מאזן שהכריז לאחרונה כי במדינה פלשתינאית לכשתקום לא יורשה לגור אף יהודי... "יודנריין" ... אולי זה לא פלא כי האקדמיה השמאלנית והאנטי ישראלית מתבססת במאבקה במדינת ישראל על טקטיקה נאצית וסובייטית- -(שהיו זהות בפעילותן הפרופגנדיסטית והשיקרית) שגרסה , שככל שתחזור על שקר יותר פעמים בסוף יתחילו בסוף להאמין בו (את עצמם הם כבר שכנעו...). הם לוקחים מונחים מוסכמים והופכים את משמעותם למשל: טרוריסטים המתפוצצים בתוך אוטובוסים והורגים נשים וילדים נקראים על-ידם:"לוחמי-חופש" ואילו את החיילים המסכלים שילוחי רקטות של החמאס למרכזי אוכלוסיה בישראל, אותם הם דורשים להעמיד לדין כפושעי מלחמה...

 

למזלנו הגדול, הזבל האקדמי הקולני שאני מתייחס אליו הוא מזערי וחסר כל כוח מעשי בפוליטיקה הפנימית והבינלאומית ואני מבקש מכל עמיתי האקדמאים השפויים כי בכל הזדמנות שיראו אחד ממשמיצנו לירוק לו בפרצופו,- - וכבר העליתי לא פעם בקשות לציבור הסטודנטים בישראל להימנע מלהרשם לקורסים וסמינרים המונחים ע"י משמיצי המדינה המתועבים כי זוהי הדרך הדמוקרטית להשיב להם כגמולם.

חזרה ל "פורום קוראים"שלח תגובה
חזרה לראש הדף
התגובות שלכם
    1.  קשה לקרוא לדיון בשמו
     מאת צביקה ארצי, נשלח בתאריך 07-11-2011
    האתר הוקם ע"י Sitebank ומתוחזק ע"י Blueweb Internet Services
    מבקרים: 256642701שלח לחברהוסף למועדפיםהפוך לעמוד הביתתצורת הדפסה
    blueweb